Wyciąganie aut z rowów

Zimą i latem może zdarzyć się poślizg. W jego wyniku można stracić panowanie nad samochodem, utknąć w rowie, zaspie czy błocie. Nieumiejętne wyciąganie samochodu z tego typu sytuacji może skończyć się poważnymi uszkodzeniami karoserii i podwozia, nie tylko samochodu wyciąganego, ale też wyciągającego.Dlatego raczej nie należy prosić o pomoc przy wyciąganiu auta z rowu przejeżdżających kierowców. Można przez to uszkodzić dwa auta, wyciągane z rowu i wyciągające. Najlepiej zadzwonić po kogoś, kto wyciąganiem aut z rowów zajmuje się praktycznie codziennie, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowo – wiosennym.

Nigdy nie wiesz, kiedy utkniesz.
Dzwoń na nasz całodobowy numer

600 960 987

przewrócone auto w rowie

Wyciąganie aut z rowów – fachowo i bezpiecznie

Bezpieczne wyciąganie auta z rowu gwarantuje tylko wyspecjalizowany pojazd pomocy drogowej, wyposażony w profesjonalną wyciągarkę oraz człowiek, posiadający wiedzę o tym, jak wyciągnąć auto, aby nie dokonać w nim dalszych uszkodzeń.

Oczywiście, można uzyskać pomoc od sąsiada lub przygodnego kierowcy. Należy się tutaj jednak nastawić na dodatkowe straty finansowe i koszty związane z naprawą. Najlepiej i najbezpieczniej będzie jednak zadzwonić do firmy, która na co dzień zajmuje się udzielaniem pomocy w tego typu sytuacjach.


Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Poznania:
Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda
okolicznych miejscowości:
Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo