Cennik

Zawsze konkurencyjne ceny!

Zawsze dbamy o to, aby nasze ceny były przystępne, dlatego też, korzystając z naszych usług pomocy drogowej oraz transportu pojazdów, nie musisz obawiać się tego, że zapłacisz za nie zbyt dużo. Przy tym zawsze kładziemy duży nacisk na to, aby oferowane przez nas usługi były jak najlepszej jakości, dzięki czemu wyróżniamy się pod tym kątem na tle innych przedsiębiorstw pracujących w branży.

Holowanie auta – jaka cena?

Oferujemy holowanie na terenie Poznania a także transport samochodów i maszyn. Za transport większej liczby samochodów jednocześnie, proponujemy bardzo atrakcyjne ceny.  Ustalamy indywidualnie, w zależności od wagi pojazdu oraz dystansu, na jaki musimy przewieźć ładunek. Zadzwoń i uzyskaj natychmiast wycenę swojej usługi!

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy też rabaty, dlatego podejmując z nami współpracę, możesz liczyć na jeszcze bardziej niskie ceny. Zapraszamy do współpracy z nami – na zgłoszenia czekamy 24h na dobę.


Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Poznania:
Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda
okolicznych miejscowości:
Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo