Mobilny serwis TIR

Naprawa samochodów ciężarowych – Poznań, Wielkopolska Polska

Fast-Trans Poznań posiada wieloletnie doświadczenie w serwisie samochodów ciężarowych. Zapewniamy transport pojazdów oraz naprawę TIR na drodze.

Zajmujemy się także naprawą samochodów ciężarowych w naszym stacjonarnym warsztacie w Poznaniu. Zatrudnieni przez Fast-Trans Poznań mechanicy to doświadczeni eksperci w naprawie TIR-ów, naczep, samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych.

Firma Fast-Trans z siedzibą w Poznaniu oferuje mobilny serwis TIR, samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep.

Po przyjęciu zgłoszenia o awarii, wysyłamy na miejsce nasz mobilny serwis, który przy pomocy nowoczesnego komputera diagnostycznego oraz narzędzi ustala, co jest przyczyną problemu. Następnie przystępuje do naprawy TIR-a, samochodu ciężarowego.

Biała ciężarówka jadąca drogą.

Fast-Trans Poznań zapewnia serwis TIR i samochodów ciężarowych na terenie całej Polski!

Podczas mobilnego serwisu samochodów ciężarowych nasi mechanicy korzystają z nowoczesnych narzędzi, przy pomocy których diagnozują przyczyny usterki. Fachowcy zapewniają mobilny serwis TIR na każdej drodze. Przyjmują wezwania od kierowców, którzy utknęli w Poznaniu lub okolicach miasta albo na dowolnej trasie w województwie wielkopolskim. Jak najszybciej jest to możliwe docierają z mobilnym serwisem TIR do kierowców, którzy z powodu awarii mają przymusowy postój na każdego typu drodze w Polsce.

ikona pozycji i klucz

Mobilny serwis TIR i samochodów ciężarowych

Na czym polega mobilny serwis samochodów ciężarowych i TIR-ów? Gdy zepsuje się ciężarówka, TIR, ciągnik siodłowy lub naczepa, kierowca zazwyczaj najpierw sam sprawdza co jest przyczyną usterki. Jeżeli nie może ustalić źródła awarii lub wie, co się zepsuło, ale nie jest w stanie tego samodzielnie naprawić, kierowca TIR wzywa mobilny serwis samochodów ciężarowych.

ikona pękniętej opony

Zapewniamy nie tylko mobilny serwis TIR, ale też mobilną wulkanizację!

Jeżeli kierowca wybierze profesjonalny serwis TIR od firmy Fast-Trans Poznań, będzie miał pewność, że wkrótce otrzyma pomoc mechanika przy naprawie ciężarówki. Fast-Trans zapewnia serwis samochodów ciężarowych. Nasi mechanicy TIR są cały czas w gotowości. I gdy tylko otrzymają wezwanie, od razu ruszają na miejsce.

Naprawa TIR w trasie

Po dotarciu do niesprawnego TIR-a, mechanicy najpierw dokładnie diagnozują przyczynę problemu. Po ustaleniu, co jest powodem awarii, przystępują do naprawy TIR-a, samochodu ciężarowego, ciągnika siodłowego lub naczepy. Wszystkie naprawy wykonują mobilnie, czyli na drodze. Jest to możliwe, dzięki wykonanej wcześniej dokładnej diagnostyce TIR-a, samochodu ciężarowego lub innego ciężkiego pojazdu.

Awaria ciężarówki pod Poznaniem? Na autostradzie A2? Dzwoń na nasz całodobowy numer

Serwis samochodów ciężarowych

Czasami nawet najlepszy sprzęt oraz mechanik TIR nie pomoże, gdy awaria jest rozległa i bardzo poważna. Szczególnie, gdy samochód ciężarowy jest po poważnej kolizji, wypadku lub karambolu albo gdy doszło do rozległej awarii naczepy lub ciągnika siodłowego.

Wówczas Fast-Trans Poznań wysyła do kierowcy TIR-a jeden z naszych nowoczesnych holowników. To silne pojazdy pomocy drogowej, które bez przeszkód przewiozą każdy TIR, samochód ciężarowy, naczepę lub ciągnik siodłowy.

Uszkodzone pojazdy ciężarowe transportujemy do naszego warsztatu, zajmującego się naprawą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Naprawiamy każdy pojazd, który nie jest na gwarancji.

Zalety mobilnego serwisu TIR od Fast-Trans Poznań:

  • ekspresem obsługujemy zlecenia z Poznania i Wielkopolski,
  • mechanik TIR na terenie całej Polski,
  • całodobowy serwis samochodów ciężarowych,
  • mobilny sprzęt diagnostyczny,
  • naprawa TIR-ów na drodze,
  • doświadczeni mechanicy,
  • holowniki, autolawety.

ikona pozycji
Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Poznania:
Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda
okolicznych miejscowości:
Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo