Auta zastępcze

Stała współpraca szczególnie się opłaca! Zadzwoń po nas!

Pomoc drogowa Fast- Trans w Poznaniu oferuje swoim klientom auta zastępcze. Swoją ofertę kierujemy do kierowców, którzy zaufali nam w kwestii naprawy samochodu, a także tym, którzy zlecili nam transport pojazdu na lawecie.

W obecnych czasach posiadanie sprawnego pojazdu jest konieczne, gdyż każdego dnia przemieszczamy się między pracą a domem, jedziemy na zakupy lub odwiedzamy bliskich. To sprawia, że każdy kierowca chce posiadać sprawny środek komunikacji.

Zatem co zrobić w przypadku, gdy pojazd zawiedzie lub zostanie uszkodzony? W takich momentach najlepiej skontaktować się z firmą pomocy drogowej Fast- Trans, która zabierze auto do profesjonalnego warsztatu samochodowego, gdzie dokona rzetelnej naprawy oraz zaoferuje kierowcy samochód zastępczy na czas naprawy awarii jego auta.

auto zastępcze firmy Fast-Trans z Poznania

Wynajmij samochód zastępczy w Fast- Trans z Poznania

Wieloletnie doświadczenie w kwestii naprawy wszelkiego rodzaju pojazdów, pozwala nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Wynajmujemy zatankowane do pełna auta zastępcze na czas naprawy pojazdu.

Gwarantujemy, że nasze auta zastępcze są nowe, w pełni sprawne, serwisowane w ASO i ubezpieczone. W naszej firmie masz wszystko w pakiecie, więc nie musisz się już o nic martwić.

Zadzwoń pod numer600 960 987 i dowiedz się więcej! Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Sprawdź naszą ofertę wynajmu aut zastępczych.

Auto zastępcze- od kiedy i na jak długo

Samochód zastępczy przysługuje Ci już od momentu, gdy Twój samochód jest niesprawny lub został uszkodzony, a jego użytkowanie jest zabronione. Jeśli auto zostało całkowicie zniszczone, możesz samochód zastępczy używać, aż do momentu zakupu nowego pojazdu. Możesz go wynająć na cały okres naprawy w warsztacie.

kierowca przy samochodzie

Koszty wynajmu auta zastępczego

Jeśli Twój pojazd został uszkodzony z winy innego nieuważnego kierowcy, możesz skorzystać z bezpłatnego wynajmu pojazdu. Wszystkie koszty zostaną pokryte z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku. Nie ma znaczenia czy będziesz to auto wykorzystywać do celów służbowych czy prywatnych- możesz otrzymać auto zastępcze na czas naprawy pojazdu zupełnie za darmo.

Dlatego jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się naprawą Twojego pojazdu, a także wynajmie Ci auto zastępcze to skorzystaj z usług firmy Pomocy Drogowej Fast- Trans z Poznania!

Z nami dojedziesz na czas!


Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Poznania:
Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda
okolicznych miejscowości:
Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo