Naprawa naczep

Firma Fast-Trans w Poznaniu zapewnia nie tylko ekspresową i profesjonalną auto pomoc, ale też naprawę samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz TIR-ów, ciągników siodłowych i naczep.

Naprawa naczep – Poznań, Wielkopolska, Polska

W Fast-Trans w Poznaniu zajmujemy się naprawą każdej naczepy TIR, samochodu ciężarowego. Nie ma znaczenia, czy naczepa jest po mniejszej lub większej awarii, została uszkodzona podczas kolizji albo załadunku.

Naprawiamy naczepy dowolnej marki i wielkości. Posiadamy do tego celu dobrze wyposażony warsztat oraz wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników, którzy poradzą sobie z każdą, nawet najbardziej skomplikowaną awarią.

Zajmiemy się naprawą każdej naczepy
tir, samochodu ciężarowego.
Dzwoń na nasz całodobowy numer

600 960 987

TIRy z naczepami na drodze

Mobilna naprawa naczep – Poznań, Wielkopolska, Polska

Firma Fast-Trans w Poznaniu zapewnia mobilny serwis TIR na terenie Poznania i okolic, całej Wielkopolski oraz na każdej trasie w Poznaniu.

Nasi mechanicy naprawiają nie tylko TIR-y, samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe, ale też wszystkie modele i wielkości naczep.

ikona TIRa z naczepą

Naprawa naczep i holowanie

Nasi mechanicy wraz ze wszystkimi narzędziami i sprzętem do diagnostyki samochodowej docierają do kierowcy, który z powodu awarii naczepy utknął na trasie. Następnie dokładnie sprawdzają co się zepsuło i dlaczego, a potem zabierają się za naprawę naczepy.

Jeżeli awaria jest rozległa i naczepy nie można naprawić na trasie, wówczas Fast-Trans Poznań zapewnia transport do naszego warsztatu w Poznaniu. Posiadamy holowniki do transportu nawet największych naczep!

Mobilna naprawa naczep 24/7 w całej Polsce!

Fast-Trans Poznań oferuje mobilny serwis naczep, które nie są już objęte gwarancją producenta. Usługa dostępna jest dla kierowców TIR-ów i ciężarówek w całej Polsce. Na czym polega usługa: mobilna naprawa naczep? To serwis samochodów ciężarowych i naczep na trasie.

ikona pozycji
Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Poznania:
Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda
okolicznych miejscowości:
Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo