Firma Pomoc Drogowa Fast-Trans w Poznaniu zapewnia transport niskopodwoziowy dla różnego typu pojazdów. Przyjmujemy zlecenia na przewóz samochodów, ciężarówek oraz maszyn na naczepie niskopodwoziowej.

Zapewniamy transport niskopodwoziowy nowych i używanych pojazdów oraz maszyn, które zostały kupione lub sprzedane przez naszych klientów. Zajmujemy się też przewozem na naczepie niskopodwoziowej ciężarówek, samochodów dostawczych i TIR-ów, które zostały uszkodzone podczas stłuczki, kolizji lub wypadku.

Pracownicy Pomocy Drogowej Fast-Trans w Poznaniu świetnie radzą sobie z załadunkiem i transportem pojazdów, które uczestniczyły w karambolu. Wielkość zniszczeń nie jest dla nich żadną przeszkodą.

naczepa niskopodwoziowa

Transport niskopodwoziowy na naczepie

Jesteś kierowcą ciężarówki, która miała nagłą awarię? Spokojnie. Firma Pomoc Drogowa Fast-Trans z siedzibą w Poznaniu zapewnia mobilny serwis TIR. Żeby skorzystać z naszego mobilnego serwisu, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 881 673 882.

Gdy usterka jest zbyt poważna i nasi mechanicy nie mogą jej usunąć na drodze, zapewniamy transport niskopodwoziowy dla ciężarówek, TIR-ów i innych większych pojazdów dostawczych.

Potrzebujesz transportu niskopodwoziowego? Wezwij Pomoc Drogową Fast-Trans w Poznaniu – tel. 600 960 987.

Mocno uszkodzone pojazdy po awarii lub wypadku transportujemy do naszego warsztatu w Poznaniu, gdzie mechanicy Fast-Trans zajmują się naprawą każdego modelu ciężarówki, TIR-a, ciągnika siodłowego i naczepy.

Transport niskopodwoziowy – pomoc drogowa

Zapewniamy transport niskopodwoziowy dla kierowców pojazdów, którzy potrzebują szybkiej, sprawnej i profesjonalnej pomocy drogowej.

Transport niskopodwoziowy, czyli szybka pomoc drogowa dla:

 • ciężarówek,
 • TIR-ów.
 • samochodów dostawczych.
 • maszyn budowlanych,
 • maszyn rolniczych,
 • ciągników siodłowych,
 • naczep.

Naczepa niskopodwoziowa

Pomoc Drogowa Fast-Trans w Poznaniu posiada naczepę niskopodwoziową. Jest to nie tylko nowa, ale też bardzo nowoczesna naczepa. Posiada odpowiednią zabudowę, oznaczenie i oświetlenie.

Naczepa niskopodwoziowa z Pomoc Drogowa Fast-Trans w Poznaniu:

 • nowa,
 • dobrze wyposażona,
 • do transportu od jednego do dwóch pojazdów,
 • umożliwiająca transport maszyn budowlanych i rolniczych,
 • do transportu ponadgabarytowego,
 • wyciągarka hydrauliczna o uciągu do 30t,
 • transport kilku maszyn jednocześnie.

Transport niskopodwoziowy – Poznań

Firma Fast-Trans posiada siedzibę w Poznaniu. Jednak przyjmuje zlecenia na transport niskopodwoziowy nie tylko na terenie Poznania i okolic. Firma transportowa obsługuje zlecenia również z innych miejscowości województwa wielkopolskiego.

Pomoc Drogowa Fast-Trans Poznań zapewnia także profesjonalny i sprawny transport na naczepie niskopodwoziowej na terenie całej Polski.

naczepa niskopodwoziowa z ładunkiem

Transport niskopodwoziowy – cena za km

Cena transportu niskopodwoziowego jest uzależniona od wielu czynników. Dlatego koszt przewozu pojazdów, maszyn i innych gabarytów na naczepie niskopodwoziowej jest zawsze ustalany indywidualnie.

Inna cena za km będzie w przypadku transportu niskopodwoziowego, polegającego na przewiezieniu koparki w okolicach Poznania. A inną cenę zapłaci klient, którzy musi przewieźć na naczepie niskopodwoziowej zepsutą ciężarówkę na przykład z Poznania do Gdańska.

Dlatego, jeżeli szukasz transportu niskopodwoziowego, zadzwoń do Pomocy Drogowej Fast-Trans Poznań i od razu poproś o indywidualną wycenę usługi, a nie tylko o podanie ceny za km.