transport
niskopodwoziowy

Polska firma Fast Trans Transport Drogowy w Poznaniu oferuje usługi transportowe niskopodwoziowe dla różnych branż. Współpracujemy między innymi z przemysłem, energetyką, budownictwem oraz rolnictwem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewożeniu różnego rodzaju ładunków o ponadnormatywnych gabarytach. Co zrobimy dla Ciebie?

Poznaj naszą ofertę.

transport niskopodwoziowy

600 960 987

naczepa niskopodwoziowa z maszynami

Transport niskopodwoziowy Poznań – nasza oferta

Gwarantujemy bezpieczny transport niskopodwoziowy na naczepie niskopodwoziowej dla różnego typu pojazdów i maszyn.  Przyjmujemy zlecenia na przewóz:

 • samochodów,
 • ciężarówek,
 • maszyn budowlanych,
 • maszyn rolniczych.

Na naczepie niskopodwoziowej przewozimy nowe i używane pojazdy oraz maszyny naszych klientów.

Transportujemy również ciężarówki, samochody dostawcze i TIR-y, które uległy uszkodzeniu podczas stłuczki, kolizji czy wypadku. Jako pomoc drogowa zabezpieczamy pojazdy, które uczestniczyły w karambolu. Wielkość pojazdów ani rozmiar ich zniszczeń nie jest dla nas żadną przeszkodą, by dostarczyć je transportem niskopodwoziowym w miejsce docelowe.

Naczepa do transportu niskopodwoziowego – nasz sprzęt

Potrzebujesz transportu niskopodwoziowego na terenie Poznania i okolic? Pomoc Drogowa Fast-Trans w Poznaniu posiada specjalistyczną naczepę niskopodwoziową.

Co wyróżnia nasz sprzęt?

Przede wszystkim naczepa niskopodwoziowa, którą wykorzystujemy podczas pracy, jest nowa, nowoczesna i zaawansowana technologicznie.

Posiada:

 • odpowiednią zabudowę,
 • niezbędne urządzenia wysięgnikowe – wyciągarkę hydrauliczną,
 • oznakowanie i oświetlenie zgodne z przepisami.

Nowoczesna naczepa to rodzaj platformy transportowej z nisko osadzonym progiem załadunkowym. Środek ciężkości naczepy i transportowanego ładunku między dolną krawędzią i powierzchnią znajduje się na wysokości od 10 cm. Rozwiązanie ułatwia manewrowanie i zapewnia stabilność ładunku w trakcie jazdy, zwłaszcza na ostrych zakrętach oraz przy złej pogodzie np. przy silnych podmuchach wiatru. Bezpieczeństwo operatorów i przewożonego sprzętu gwarantuje łatwość i szybkość załadunkowa.

Transport niskopodwoziowy na naczepie

Jeśli jesteś kierowcą ciężarówki, która uległa awarii, skorzystaj z usług naszej Pomocy Drogowej Fast-Trans z siedzibą w Poznaniu. Zapewniamy mobilny serwis TIR, który naprawia samochody na miejscu.

Zadzwoń: 881 673 882.

ikona auta

Nie wszystkie usterki można naprawić po przyjeździe mechanika. Zapewniamy więc bezpieczny transport niskopodwoziowy dla ciężarówek, TIR-ów i innych większych pojazdów dostawczych. Pojazdy po awarii lub wypadku transportujemy do naszego warsztatu w Poznaniu. Tutaj odpowiednio wyszkoleni mechanicy zajmą się naprawą Twojej ciężarówki, TIR-a, ciągnika siodłowego czy naczepy.

Skorzystaj z transportu niskopodwoziowego. To pomoc drogowa dla:

 • ciężarówek,
 • TIR-ów,
 • samochodów dostawczych.
 • maszyn budowlanych,
 • maszyn rolniczych,
 • ciągników siodłowych,
 • naczep.
naczepa niskopodwoziowa a na niej naczepy

Transport niskopodwoziowy – Fast Trans Poznań

Firma transportowa Fast-Trans znajduje się w Poznaniu. Przyjmujemy zlecenia transportu niskopodwoziowego nie tylko z Poznania. Zapewniamy transport na naczepie niskopodwoziowej z innych miejscowości województwa wielkopolskiego. Działamy też na terenie całej Polski. Wycenę uzależniamy między innymi od długości trasy.


Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Poznania:
Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda
okolicznych miejscowości:
Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo