transport
niskopodwoziowy

Firma Pomoc Drogowa Fast-Trans w Poznaniu zapewnia transport niskopodwoziowy dla różnego typu pojazdów. Przyjmujemy zlecenia na przewóz samochodów, ciężarówek oraz maszyn na naczepie niskopodwoziowej.

Zapewniamy transport niskopodwoziowy nowych i używanych pojazdów oraz maszyn, które zostały kupione lub sprzedane przez naszych klientów. Zajmujemy się też przewozem na naczepie niskopodwoziowej ciężarówek, samochodów dostawczych i TIR-ów, które zostały uszkodzone podczas stłuczki, kolizji lub wypadku.

Pracownicy Pomocy Drogowej Fast-Trans w Poznaniu świetnie radzą sobie z załadunkiem i transportem pojazdów, które uczestniczyły w karambolu. Wielkość zniszczeń nie jest dla nich żadną przeszkodą.

holowanie i transport na lawecie

600 960 987

naczepa niskopodwoziowa z maszynami

Transport niskopodwoziowy na naczepie

Jesteś kierowcą ciężarówki, która miała nagłą awarię? Spokojnie. Firma Pomoc Drogowa Fast-Trans z siedzibą w Poznaniu zapewnia mobilny serwis TIR. Żeby skorzystać z naszego mobilnego serwisu, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 881 673 882.

Gdy usterka jest zbyt poważna i nasi mechanicy nie mogą jej usunąć na drodze, zapewniamy transport niskoptodwoziowy dla ciężarówek, TIR-ów i innych większych pojazdów dostawczych.

Potrzebujesz transportu niskopodwoziowego?
Wezwij Pomoc Drogową Fast-Trans w Poznaniu

Mocno uszkodzone pojazdy po awarii lub wypadku transportujemy do naszego warsztatu w Poznaniu, gdzie mechanicy Fast-Trans zajmują się naprawą każdego modelu ciężarówki, TIR-a, ciągnika siodłowego i naczepy.

ikona auta

Transport niskopodwoziowy, czyli szybka pomoc drogowa dla:

  • ciężarówek,
  • TIR-ów.
  • samochodów dostawczych.
  • maszyn budowlanych,
  • maszyn rolniczych,
  • ciągników siodłowych,
  • naczep.
naczepa niskopodwoziowa a na niej naczepy

Naczepa niskopodwoziowa

Pomoc Drogowa Fast-Trans w Poznaniu posiada naczepę niskopodwoziową. Jest to nie tylko nowa, ale też bardzo nowoczesna naczepa. Posiada odpowiednią zabudowę, oznaczenie i oświetlenie.

 

Transport niskopodwoziowy – Poznań

Firma Fast-Trans posiada siedzibę w Poznaniu. Jednak przyjmuje zlecenia na transport niskopodwoziowy nie tylko na terenie Poznania i okolic. Firma transportowa obsługuje zlecenia również z innych miejscowości województwa wielkopolskiego.
Pomoc Drogowa Fast-Trans Poznań zapewnia także profesjonalny i sprawny transport na naczepie niskopodwoziowej na terenie całej Polski.


Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Poznania:
Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda
okolicznych miejscowości:
Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo