Czym jest Fast-Trans?

Fast-Trans zajmuje się usługami szeroko pojętej pomocy drogowej. Drobne naprawy na drodze oraz holowanie samochodów i innych pojazdów to nasza specjalność. W tej dziedzinie posiadamy spore doświadczenie, gwarantując naszym klientom pełną obsługę.
Przez lata pracy w branży zdobyliśmy wiele kontaktów, między innymi z warsztatami zajmującymi się naprawami mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi oraz elektrycznymi na terenie całej Polski.

Dlaczego warto zaufać Fast-Trans?

Uznanie na rynku zdobyliśmy tym, że, ZAWSZE dotrzymujemy terminów zleceń, ZAWSZE wykonujemy je bezbłędnie, i ZAWSZE przykładamy szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. To dlatego zadowoleni klienci polecają nas swoim znajomym, klientom i kontrahentom. A my z przyjemnością podejmujemy się długoterminowej i stałej współpracy, doceniając uznanie, jakim jesteśmy darzeni w dziedzinie usług transportowych na terenie Poznania i jego okolic.

Do dyspozycji jesteśmy przez 24 godziny na dobę i przez wszystkie dni w tygodniu. Na miejsce zdarzenia zjawiamy się jak najszybciej. Działamy głównie na terenie Poznania, dojeżdżając w miarę potrzeb w dowolne miejsce w kraju.
Wystawiamy faktury VAT.