Firma

Czym jest Fast-Trans?

Fast-Trans zajmuje się usługami szeroko pojętej pomocy drogowej. Drobne naprawy na drodze oraz holowanie samochodów i innych pojazdów to nasza specjalność. W tej dziedzinie posiadamy spore doświadczenie, gwarantując naszym klientom pełną obsługę.

Przez lata pracy w branży zdobyliśmy wiele kontaktów, między innymi z warsztatami zajmującymi się naprawami mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi oraz elektrycznymi na terenie całej Polski.

holowanie i transport na lawecie

600 960 987

pojazd firmy transportowej Fast-Trans z maszyną na lawecie

 

Dlaczego warto zaufać Fast-Trans?

Uznanie na rynku zdobyliśmy tym, że, ZAWSZE dotrzymujemy terminów zleceń, ZAWSZE wykonujemy je bezbłędnie, i ZAWSZE przykładamy szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

To dlatego zadowoleni klienci polecają nas swoim znajomym, klientom i kontrahentom. A my z przyjemnością podejmujemy się długoterminowej i stałej współpracy, doceniając uznanie, jakim jesteśmy darzeni w dziedzinie usług transportowych na terenie Poznania i jego okolic.

24/7

Do dyspozycji jesteśmy przez 24 godziny na dobę i przez wszystkie dni w tygodniu.

Na miejsce zdarzenia zjawiamy się jak najszybciej. Działamy głównie na terenie Poznania, dojeżdżając w miarę potrzeb w dowolne miejsce w kraju.
Wystawiamy faktury VAT.

holowanie i transport na lawecie

600 960 987

ikona pozycji
Dojeżdżamy błyskawicznie
do dzielnic Poznania:
Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Wilda
okolicznych miejscowości:
Swarzędź, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo, Przeźmierowo, Baranowo, Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo